Hakkımızda

Sercons® bünyesinde 800 kişilik denetleme uzman heyeti ile birlikte İstanbul şube ofis ve temsilciliklerle 2,500 'e yakın alanında uzman bir ekip hizmet vermektedir.

Sercons, 2006 yılından günümüze AEB (Rus Avrupa İş Konseyi)’ye ve
RTIB (Rus Türk İş Adamları Birliği)’e üye olan firmamızın, Türkiye`de de MESİAD, LASİAD, OTIAD, GSYIAD gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarına üyeliği bulunmaktadır.

Sercons kurulduğu tarihten itibaren tüm dünyada bilinen pek çok uluslararası üretici firmayı sertifikalandırmış olup Türkiye’nin en büyük üretici firmalarına bu alanda uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

2500Uzman Kadro
800Denetim Uzmanı
33Sektör

Sercons® 'un Vizyonu Geçmişten bugüne edindiğimiz deneyim ve tecrübe birikimi ile dinamik ve yetkin kadromuzu birleştirip, sertifika hizmetinde Türkiye’nin en güvenilir akredite kurumu olarak yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumumuzu sürekli geliştirip, sağduyulu ve müşteri odaklı yaklaşarak evrensel kalite standartlarında “mükemmel hizmeti sunmak” tır.

Sercons® 'un Misyonu Alanında uzman kadrosuyla müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp, özgün hizmet anlayışı ile birlikte yenilikçi, güvenilir ve birebir çözümler sunmaktır.

sercons-hakkinda

SERCONS, 1996 yılında kurulmuş tamamen yerli bir Türk şirketidir.

2006 yılında GOSSTANDART kurumundan akredite olup, birçok sektörde çeşitli ürünlere belge verme yetkisine sahip olmuştur. Şirketimiz kurulduğu günden itibaren kendi alanında en iyisi olmak için çalışmakta, Rusya, Ukrayna, Belarus ve Türkî Cumhuriyetlerinin tamamında gerekli olan belgelerin temini konusunda en güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda yetki alanını gün geçtikçe genişletmektedir.

Kurumumuz bünyesinde 350 kişilik Denetleme uzman heyeti ile birlikte Moskova, İstanbul şube ofis ve temsilciliklerle 2500’e yakın alanında uzman bir ekip hizmet vermektedir.

2006 yılından günümüze AEB (Rus Avrupa İş Konseyi)’ye ve RTIB (Rus Türk İş Adamları Birliği)’e üye olan firmamızın, Türkiye`de de MESİAD, LASİAD, OTIAD, GSYIAD gibi çeşitli  sivil  toplum  kuruluşlarına  üyeliği bulunmaktadır.

Sercons kurulduğu tarihten itibaren tüm dünyada bilinen pek çok uluslararası üretici firmayı sertifikalandırmış olup Türkiye’nin en büyük üretici firmalarına bu alanda uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

  Sercons,1996 yılında kurulmuş yerli bir Türk şirketidir.GOSSTANDART kurumundan akredite olmuştur. EAC Belgesi, Gost R, CE, ISO 9001, Gost K gibi birçok belge verme yetkisine sahip olmuştur. Şirketimiz Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan, Ermenistan, Özbekistan ve Türkî Cumhuriyetlerinde gerekli olan belgelerin temini konusunda güvenilir ve ekonomik hizmet sunmaktadır..

  Telefon
  +90 212 481 42 21 | +90 212 481 42 24

  Sercons WhatsApp
  05331485486

  EMail
  info@sercons.com.tr

  Adres
  Ataköy 7-8-9-10 Kısım.D 100 Güney Yan Yolu (E 5) Nef22-2 B-Blok Kat.14 No.279 Ataköy/Bakırköy-İstanbul TÜRKİYE