BİZİ TANIYIN

SERCONS'U TANIYIN

HAKKIMIZDA

Sercons Kurumsal


SERCONS,1996 yılında Rusya Federasyonu’nda Rus Kanunlarına göre kurulmuş tamamen yerli Türk şirketidir. Zaman içerisinde gelen talepler ve Rusya Federasyonu’nun bu alandaki ciddi baskısı sonucunda SERCONS 2006 yılında Rusya Federasyonu’ndaki GOSSTANDART kurumundan akredite olmuş ve birçok alanda ve ürünlere belge verme yetkisine sahip olmuştur. Şirketimiz kurulduğu günden itibaren kendi alanında en iyi seviyeye ulaşmak ve müşterilerine Rusya, Ukrayna, Belarus ve Türkî Cumhuriyetlerinin tamamında gerekli olan belgelerin temini konusunda en ekonomik ve hızlı hizmet vermeyi amaç edinmiştir, bu doğrultuda yetki alanını gün geçtikçe genişletmeyi amaç edinmiştir. Firmamızın bu yetki belgelerine sahip olmasıyla birlikte çeşitli prosedürleri, kurumumuzun genç ve dinamik kadrosuyla çok daha kısa sürede aşmaya başlamış, bu da bize müşterilerimize hızlı ve ekonomik bir şekilde hizmet vermeyi kolaylaştırmıştır.


Bu yetki belgelerine sahip olunmasindan sonra kurumumuz bünyesinde 350 kişilik Rus Denetleme uzman heyeti çalışmaya başlamıştır. SERCONS bünyesinde Moskova ofis 900, İstanbul Ofis 16, temsilciliklerle birlikte 1500’e yakın personel çalışmaktadır.


2006 yılının ortalarında AEB (Rus Avrupa İş Konseyi)’ye ve RTIB (Rus Türk İş Adamları Birliği)’e üye olan firmamız, Türkiye`de de çeşitli derneklerde MESİAD,LASİAD,OTIAD,GSYIAD  vb  sivil  toplum  kuruluşlarına  üyeliği  bulunmaktadır.


Bugüne kadar yerli yabancı çok sayıda üretici firmayı sertifikalandıran firmamız bu firmaların içinde günümüzde dünyaca bilinen uluslararası firmaların yanı sıra, yerleşik Rus üretici firmalar da bulunmaktadır.


VİZYONUMUZ: Yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumumuzu sürekli geliştirerek Sertifika hizmetlerinde, dünya da ve Türkiye`de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel hizmet şirketi olmak” tır.


MİSYONUMUZ: Sertifika uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştiren SERCONS’ un misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.