• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
EAC Belgesi Nasıl Alınır? Bize yazın size biz ulaşalım
EAC Belgesi Nasıl Alınır?

EAC Belgesi Nasıl Alınır?

EAC belgesi nasıl alınırEAC Belgesi alınmak istenen ürünler ile alakalı bilgiler üretici firma tarafından alınarak fiyatlandırma yapılır. Fiyat onaylandıktan sonra zorunlu ise fabrika ziyareti yapılır, ziyaretten sonra Rus uzmanların gerekiyorsa numune talep edilerek Sercons Rusya laboratuarlarından gerekli testler sonucunda sertifikalar verilir.

EAC (Gümrük Birliği Onayı)

EAC Gümrük Birliği Uygunluk Sertifikası (EAC Sertifikası) üretimlerin kalitesinin Gümrük Birliği bölgesi dahilindeki onaylanmış yönetmeliklere uygunluğunu onaylayan resmi bir sertifikadır.

EAC Sertifikası ürünlerin Rusya, Beyaz Rusya, Ermenistan, Kırgızistan veya Kazakistan’dan herhangi birine ihracında kullanılabilir ve yukarıda belirtilen tüm ülkelerde geçerlidir.

EAC Gümrük Birliği sertifikası, parti bazlı veya seri üretim için düzenlenebilmektedir. Sertifikanın 1 yıldan uzun süre için düzenlenmesi durumunda yılda birden az olmamak üzere denetim şartı aranabilir. EAC Sertifikası en çok 5 yıllık olur. Gümrük Birliği uygunluk sertifikası Rusya, Beyaz Rusya, Ermenistan, Kırgızistan ve Kazakistan’ın pazarlarına aynı anda girebilmenin en kolay yoludur. Ürünlerin sınıf ve kullanım alanlarına göre yıllık kontroller yapılmaktadır. 

EAC Belgesi Fiyatı Ne Kadar?

Rusya ve ukrayna'ya ihracat yapmak ya da diğer ülkelerle ekonomik ilişkiler kurmak mı istiyorsanız EAC Sertifikası almanız gereklidir. Bu sertifika için ödemeniz gereken fiyat ise sabit değildir. Çünkü denetim esnasında nasıl uygulamalar ve testler yapılacağı ve sertifikanın kaç yıllık olacağı maliyetleri etkiler. Sercons Sertifika Merkezi ile EAC Belgesi Fiyatı ile ilgili iletişime geçip hızlı EAC belgesi teklifi alabilirsiniz. EAC Belgesi fiyatı ile ilgili tüm soruları ekibimize danışabilirsiniz.

EAC Belgesi (EAC Sertifikası) ortalama temin süreleri 15 ile 45 iş günü arasındadır.

EAC Belgesi Nasıl Alınır?  EAC Sertifikası Nasıl Alınır?

EAC Sertifikasına nasıl başvuru yapılır ?  EAC Belgesine Nasıl Başvuru Yapılır gibi sorularınız var ise veya EAC Belgesi Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, EAC Sertifikası nın nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, EAC Belgesi almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

EAC Belgesi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız info[at]sercons.com.tr mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz