• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Alarko Carrier, EAC Gümrük Birliği Sertifika Denetimi Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi Bize yazın size biz ulaşalım
Alarko Carrier, EAC Gümrük Birliği Sertifika Denetimi Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi
alarko-kablo-002.jpg

1954 yılında kurulan, ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma alanlarında faaliyet gösteren Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1998 yılında, alanında dünyanın lider kuruluşu Carrier ile eşit oranda ortaklığa girdi ve şirketin adı Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi.

Ürün satışı, Alarko'nun ürettiklerinin dışında çelik ve dökme dilimli kazanlar, split klimalar, hava apareyleri, boyler, genleşme tankı, soğutma grupları, fancoil cihazları, otomatik kontrol cihazları, kanal ekipmanları, nemlendiriciler, soğuk oda cihazları, ameliyathane klimaları, garaj havalandırma fanları, radyatör vanaları, termostatik vanalar ve ısı pay ölçerler gibi işbirliği yaptığımız firmalardan temin ettiğimiz tamamlayıcı ürünleri kapsıyor.

Alarko Carrier'ın Ana Üretim Tesisleri ve Radyatör Üretim Tesisi’nde üretilen panel radyatör, kombi, kat kaloriferi, dalgıç pompa ve motorları, sirkülasyon pompası, brülörler yurt dışında pazarlanıyor. Şirket bünyesindeki ihracat bölümü etkili bir tanıtım yürütüyor ve yurt dışı fuarlarına katılıyor. İhracat programında en geniş yeri tutan panel radyatörler İngiltere, Yunanistan, Rusya, Azerbaycan, Pakistan, İrlanda, Kazakistan, Gürcistan, Hırvatistan ve Hindistan'a ihraç ediliyor.

Rusya ve Avrasya ülkelerinin ihracatı için gerekli olan EAC Sertifika denetimi Sercons Rus uzmanlarımızla başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Hemen İletişime Geç

Alarko Carrier, EAC Gümrük Birliği Sertifika Denetimi Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi

Sende Bu Hizmetten Faydalanmak İçin Hemen Başvuru Yap

Ukrayna Sertifikaları

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz