• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Ukrayna UkrSEPRO Kalite Belgesi Bize yazın size biz ulaşalım
Ukrayna UkrSEPRO Kalite Belgesi

Ukrayna UkrSEPRO Kalite Belgesi

Ukrayna UkrSEPRO Sertifikası, Rusya Federasyonu`ndan sonra en büyük eski doğu bloku pazarı olan Ukrayna, İhracatçı Türk Firmalarının ilgisini çekmektedir. Rusya`ya ürünlerini satan birçok firma, paralelinde Ukrayna`ya da ihracat yapmakta,

Firmamız SERCONS 1996 yılında başladığı Rusya GOST-R Sertifikasyonu temini konusunda ciddi ilerlemeler kaydetmiş, SERCONS firmalarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda hemen hemen tüm sektörlerde Türk firmalarına Ukrayna`nın Kalite Belgesi olan UkrSEPRO`yu temin etmektedir.

 Ukr SEPRO Sertifikası Hakkında Önemli Bilgiler;

1.  Ukr SEPRO Sertifikası  Neden Gereklidir?

Her ülke kendi gümrüklerine gelen ürünlerin kalitesini sorgulamaktadır. Bu paralelde Ukrayna da benzer tavrı göstermekte, ithal ürünlerden sertifika istemektedir. Bu ülkeye sıkça sevkiyat yapan firmalar bu belgeye gümrükte ihtiyaç duymaktadır.

Öte yandan, iç piyasada prestij sağlama yönüyle bu belge gereklidir. Bugün için TSE ve ISO 9000 Serisi Kalite Güvence Belgeleri bizim için nasıl bir anlam taşıyorsa, o ülke için kendi sertifikası da aynı prestij ve güvenilirlik anlamını taşımaktadır.

2. Ukr SEPRO Belgesi Nasıl Alınır

Ürünleriniz önce tarafımızca incelenir, firmanız hakkında genel bilgiler Rusça`ya çevrilerek kataloglarınızla birlikte Kiev`de sertifika kuruluşlarına gösterilir. Fiyatlandırma için Resmi müracaat gereklidir. Tarafımızla yapacağınız sözleşme doğrultusunda işleminiz başlar ve Ukrayna`dan Yetkili Eksperler gelerek üretim yerinizde inceleme yapar. Numunelerin Kiev`deki Test Merkezinde incelemesi yapıldıktan sonra 20 ile 30 gün içinde sertifikalar teslim edilir.

3. Ukrayna UkrSEPRO Belgesi Çeşitleri Nelerdir?

UkrSEPRO çeşitlemesi daha çok hangi süre için verildiği ile alakalıdır:

İki yıl için verilen  UkrSEPRO:

Üretim yerinde yapılan inceme ve bunun sonucu düzenlenen tutanak ile belli ürünler için verilen sertifika tipidir. Bunu alacak olan firmalarda ISO 9000 serisine sahip olma şartı aranmamaktadır. Birçok durumda bu sertifika tercih edilmektedir. ÜrünlerinUkrayna normlarına uygunluğu kontrol edilir.

Beş yıl için verilen UkrSEPRO:

Firmanın sistemi üzerinde ve üretim yerinde yapılan inceleme sonucunda düzenlenen tutanak ile belli ürünler için verilen sertifika tipidir. Bu belgenin alınabilmesi için firmanın ISO 9000 Kalite Güvence Sistemine sahip olması gerekmektedir. Ürünlerin Ukrayna normlarına uygunluğu kontrol edilir.

Ukrayna UkrSEPRO Kalite Belgesi Nedir? ,

Ukrayna UkrSEPRO Belgesi ne Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya Ukrayna`nın Kalite Belgesi olan UkrSEPROHakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Ukrayna UkrSEPRO Sertifikasının nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Ukrayna UkrSEPRO Belgesi almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Ukrayna UkrSEPRO Belgesi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız [email protected] mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz