• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
SGR Sertifikası Hijyen Sertifikası Bize yazın size biz ulaşalım
SGR Sertifikası Hijyen Sertifikası

SGR Sertifikası Hijyen Sertifikası

SGR Sertifikası  (Hijyen Sertifikası) Kısaca SGR diye adlandırılan bu sertifika süresiz olarak verilmektedir, SGR eski adı ile bilinen Hijyen sertifikasının yerine getirilen zorunlu bir sertifika olup daha çok Yapı Kimyasalları,Giyim, Kozmetik, Çocuk Giyim ürünleri, Temiz su boruları, Oyuncak,Gıda ürünleri gibi alanlar için temin edilmesi zorunludur. Hijyen Sertifikası Temini için numune gönderimi şarttır.

Sertifika Gümrük birliği Bölgesi Ülkelerinden Rusya, Belarus, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan ’da geçerlidir. SGR temin süresi istenilen evrak ve numunelerin temin edilmesinden sonra 1-3 ay arasında temin edilmektedir.

SGR Sertifikası üretici adına verildiği gibi Rusya`da yerel bir firma yazılması zorunludur (5 ülkeden birinden). Sercons olarak müşterilerimize Rusya Merkez ofisimizin bilgilerini yazma konularında yardımcı olunmaktadır.

SGR Sertifikası Nedir?,

SGR Hijyen Sertifikası na Nasıl Başvuru yapılır ? Hijyen Sertifikası Fiyatı Nedir ? gibi sorularınız var ise veya SGR SertifikasıHakkında bilgi edinmek istiyorsanız, SGR Belgesinin nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, SGR Sertifikası almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

SGR Sertifikası almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız [email protected] mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz