• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Ukrayna Red Mektubu – Ukrayna Gereksizlik Mektubu Bize yazın size biz ulaşalım
Ukrayna Red Mektubu – Ukrayna Gereksizlik Mektubu

Ukrayna Red Mektubu – Ukrayna Gereksizlik Mektubu

Ukrayna Red Mektubu – Ukrayna Gereksizlik Mektubu Ürün veya ürünlerin sertifikalı olmak zorunda olmadığını beyan eden ve Ukrayna Devleti tarafından akredite (yetkilendirilmiş) sertifika merkezlerinden verilen belgedir. Red mektubu sertifika merkezi tarafından belirli formda hazırlanarak imza ve kaşe ile onaylanmaktadır.

Red Mektubu iki tipte verilmektedir:

Ürünlerin satışı için Red mektubu;
Satış için Red mektubu üretici firma tarafından başvurulduğu takdirde firma ve firma yöneticisi adına hazırlanmaktadır. Satış için Red mektubunu Rusya Devleti tarafından akredite (yetkilendirilmiş) herhangi bir sertifika merkezi verebilmektedir.

Gümrük birimleri için Red Mektubu; 
Gümrük için Red Mektubu belirli gümrük birimi ve yöneticisi adına hazırlanmaktadır. Red mektubunda genel ve kısa olarak ürünlerle ilgili bilgi yazılmaktadır. Çok nadir ama bazen gümrüklerde belirli ürünlere başka devlet birimlerinden alınması gereken Red mektupları istenmektedir.

Ukrayna Red Mektubu Nedir? 

Ukrayna Gereksizlik Mektubu na Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya Ukrayna Gereksizlik Mektubu Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Ukrayna Red Mektubu nun nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Ukrayna Red Mektubu almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Ukrayna Red Mektubu almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız info[at]sercons.com.tr mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz