• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Kazakistan Ölçüm Cihazları Onay ve Kayıt Belgesi Bize yazın size biz ulaşalım
Kazakistan Ölçüm Cihazları Onay ve Kayıt Belgesi

Kazakistan Ölçüm Cihazları Onay ve Kayıt Belgesi Kazakistan sınırları içerisinde kullanılan tüm ölçüm cihazları ve ölçüm aletlerinin Kazakistan standart ve yönetmeliğine uygun olduğunu kanıtlayan bir belgedir.

Ölçü cihazlarına Kazakistan Tip Onay Belgesi

Kazakistan Teknik Düzenleme ve Metroloji Enstitüsü ve birimleri tarafından verilmektedir.

Kazakistan Ölçü cihazları Tip Onay Belgesi çeşitleri:

Tek seferlik, süresiz olarak belirli ölçü cihazlarına verilmektedir. Ölçü cihazların seri numaraları Tip Onay belgesine işlenmektedir.

5 yıllık seri üretim Tip Onay belgesi:

ürün numunelerini test edilir ve gereken evraklar incelenerek verilir. Tip Onay belgesi alınan ölçü cihazı türü daha önce Kazakistan’da onaylanıp kullanılmadıysa üretim yeri analizi gerçekleştirilir ve daha sonra verilir.

Kazakistan Ölçüm Cihazları Onay ve Kayıt Belgesi Nedir? ,

Kazakistan Ölçüm Cihazları Onay Belgesi ne Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya Kazakistan Ölçüm Cihazları Onay Sertifikası Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Kazakistan Ölçüm Cihazları Onay Belgesi nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız,Kazakistan Ölçüm Cihazları Kayıt ve Onay Belgesi için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Kazakistan Ölçüm Cihazları Onay Belgesi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız info[at]sercons.com.tr mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz