• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Tıbbi Ürünler Sertifikası Sağlık Bakanlığı Tescil Belgesi Bize yazın size biz ulaşalım
Tıbbi Ürünler Sertifikası Sağlık Bakanlığı Tescil Belgesi

Tıbbi Ürünler Sertifikası Sağlık Bakanlığı Tescil Belgesi

Tıbbi Ürünler Sertifikası Sağlık Bakanlığı Tescil Belgesi (Roszdravnadzor) tıbbi ürünler ve ekipmanlar için edinilmesi gereken bir belgedir.
Bu sertifika tıbbi ürünlerin tescilli olduğunu onaylar. Sağlık ve Sosyal Gelişme Bakanlığı tescili olmayan hiçbir tıbbi ürün sağlık sahasında kullanılamaz.

Tıbbi Ürünler SertifikasıTescil Belgesi yasal bir kuruluşun veya bireysel bir yatırımcının tescili sırasında belirtilen ismi üzerinden yayımlanır. Tescillendirme işlemi Sağlık ve Sosyal Gelişme (Roszdravnadzor) da Federal Hizmetler gözetiminde, ürünlerin güvenliğini, kalite ve verimliliğini tasdik eden ilgili test ve değerlendirme sonuçları baz alınarak yapılır.

Sercons  şirketi sağlık ürün ve ekipmanları, ecza ham maddeleri ve doğrudan ilaçların tescil belgelerinin işlemleri ve yayımlanmasına ilişkin hizmetler sunar.

Tıbbi Ürünler Sertifikası Nedir?

Rusya Sağlık Bakanlığı Tescil Belgesi Roszdravnadzor belgesine Nasıl Başvuru yapılır ? Sağlık Bakanlığı Tescil Belgesi Fiyatı Nedir ? gibi sorularınız var ise veya Tıbbi Ürünler Sertifikası Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Rusya Tıbbi Ürünler Sertifikası nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Tıbbi Ürünler Sertifikası almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Tıbbi Ürünler Sertifikası Sağlık Bakanlığı Tescil Belgesi Roszdravnadzor u almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız [email protected] mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz