• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
27Yıllık
Tecrübe
Hakkımızda

Sercons® Sertifika Merkezi

2006 yılında GOSSTANDART kurumundan akredite olup, birçok sektörde çeşitli ürünlere belge verme yetkisine sahip olmuştur. Şirketimiz kurulduğu günden itibaren kendi alanında en iyisi olmak için çalışmakta, Rusya, Ukrayna, Belarus ve Türkî Cumhuriyetlerinin tamamında gerekli olan belgelerin temini konusunda en güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda yetki alanını gün geçtikçe genişletmektedir.

Kurumumuz bünyesinde 350 kişilik Denetleme uzman heyeti ile birlikte Moskova, İstanbul şube ofis ve temsilciliklerle 3500’e yakın alanında uzman bir ekip hizmet vermektedir.

2006 yılından günümüze AEB (Rus Avrupa İş Konseyi)’ye ve RTIB (Rus Türk İş Adamları Birliği)’e üye olan firmamızın, Türkiye`de de MESİAD, LASİAD, OTIAD, GSYIAD gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarına üyeliği bulunmaktadır.

Sercons kurulduğu tarihten itibaren tüm dünyada bilinen pek çok uluslararası üretici firmayı sertifikalandırmış olup Türkiye’nin en büyük üretici firmalarına bu alanda uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Images

3500

Alanında Uzman Kadro

Images

800

Denetim Uzmanı

Images

33

Sektörle aktif iş partnerliği

Biz Kimiz?

Sercons, 2006 yılından günümüze AEB (Rus Avrupa İş Konseyi)’ye ve RTIB (Rus Türk İş Adamları Birliği)’e üye olan firmamızın, Türkiye`de de MESİAD, LASİAD, OTIAD, GSYIAD gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarına üyeliği bulunmaktadır.

Sercons kurulduğu tarihten itibaren tüm dünyada bilinen pek çok uluslararası üretici firmayı sertifikalandırmış olup Türkiye’nin en büyük üretici firmalarına bu alanda uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Sercons® 'un Vizyonu Geçmişten bugüne edindiğimiz deneyim ve tecrübe birikimi ile dinamik ve yetkin kadromuzu birleştirip, sertifika hizmetinde Türkiye’nin en güvenilir akredite kurumu olarak yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumumuzu sürekli geliştirip, sağduyulu ve müşteri odaklı yaklaşarak evrensel kalite standartlarında “mükemmel hizmeti sunmak” tır.

Sercons® 'un Misyonu Alanında uzman kadrosuyla müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp, özgün hizmet anlayışı ile birlikte yenilikçi, güvenilir ve birebir çözümler sunmaktır.

images
Counter
33
Sercons Olarak 33 Sektörde Hizmet Vermekteyiz
Counter
3500 +
Yakın alanında uzman çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz
Counter
27 +
Kurulduğumuz günden bu yana büyümeye devam ediyoruz.
Counter
30 +
Sercons Olarak 30'dan Fazla belge ve sertifika hizmeti vermekteyiz.

Soru Sor, İletişime Geç

Sercons Şirketi, Rusya Federasyonu ROSAKKREDITASYON (РОСАКРЕДИТАЦИЯ) tarafından akredite edilerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Sercons bünyesinde 350 kişilik Rus denetleme uzman heyeti ile birlikte Moskova, İstanbul şube ofis ve temsilciliklerle 1,500 ‘e yakın alanında uzman bir ekip hizmet vermektedir.

Sercons Adres

Sercons Adres

Ataköy 7-8-9-10 Kısım.D 100 Güney Yan Yolu (E 5) Nef22-2 B-Blok Kat:14 No.279 Bakırköy/İstanbul