• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Ukrayna Hijyen Belgesi – Ukrayna Hijyen Sertifikası Bize yazın size biz ulaşalım
Ukrayna Hijyen Belgesi – Ukrayna Hijyen Sertifikası

Ukrayna Hijyen Belgesi – Ukrayna Hijyen Sertifikası

Ukrayna Hijyen Belgesi Ukrayna Hijyen Sertifikası )

Ukrayna,  Rusya Federasyonu’nda olduğu gibi toplum sağlığını etkileyen ürünler için kalite sertifikası istemektedir. İnsanların yediği gıdalar, elbiseler, tene sürülen kozmetik ürünler, gıda ambalaj ve üretim ekipmanlarının materyalleri, mobilyaların ve metallerin kimyasal bileşikleri Ukrayna Hijyen Belgesi alınmasını gerektirmektedir.

Ukrayna Hijyen Belgesi , Ukrayna gümrüklerinde ve iç piyasada söz konusu ürünlerin satıldığı depo, mağaza ya da marketlerde devlet yetkilileri ya da tüketiciler tarafından sıkça sorgulanmaktadır.

Ukrayna Hijyen Belgesi  başlıca; ürünlere, hizmet şekline veya uygulanan proseslerin teknik şartlarına göre verilebilmektedir.

Bunlardan özellikle ürünlere verilen Hijyen Belgeleri Ukrayna’ya ihracat yapan/yaptıran Ukrayna dışındaki üreticileri ilgilendirmektedir. Ürünlerden alınan numuneler ilgili dokümantasyona göre çeşitli testlere tabi tutularak Ukrayna`da kabul edilen normlara uygun olup olmadığı araştırılır.

Ukrayna Hijyen Belgesi Nedir? 

Ukrayna Hijyen Sertifikası na Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya Ukrayna Hijyen Belgesi Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Ukrayna Hijyen Sertifikasının nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Ukrayna Hijyen Belgesi almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Ukrayna Hijyen Belgesi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız [email protected] mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz