• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Gost R Ölçüm Sertifikası Bize yazın size biz ulaşalım
Gost R Ölçüm Sertifikası

Gost R Ölçüm Sertifikası

Gost R Ölçüm Sertifikası Ölçüm aletleri Örnek Onay Belgesi (ayrıca metrolojik belge, ölçüm aletleri belgesi, I&C belgesi olarak da anılmaktadır), Teknik Düzenleme ve Metroloji Federal Ajansı tarafından düzenlenen ve söz konusu ölçüm aleti türünün yürürlükteki mevzuat ile getirilen prosedüre uygun olarak onaylandığını ve geçerli şartlara uyduğunu belgeleyen Rusya Gost R Ölçüm Sertifikası dır.

Ölçüm aletleri Örnek Onay Belgesi, (ölçümlerin yeknesaklığı) hakkındaki 102- FZ no.lu Federal Kanun (26 Haziran 2008’de tadil edildiği şekliyle) tarafından düzenlenmektedir.

Gost R Uygunluk Beyanı 

Uygunluk Deklarasyonu ürünün, bu tür ürünlerin zorunlu olarak deklare edilmesi için öngörülen gereksinimlerle uyum içinde olduğunu gösteren bir belgedir.

Gost R Uygunluk Deklarasyonu Zorunlu olarak uygunluk deklarasyonu gerektiren ürünler listesinde gösterilen bütün ürün türleri için mecburi olarak düzenlenmelidir.

Gost R Ölçüm Sertifikası Nedir?

Rusya Gost R Ölçüm Sertifikası na Nasıl Başvuru yapılır ? Gost R Ölçüm Sertifikası Fiyatı Nedir ? gibi sorularınız var ise veya Rusya Gost R Ölçüm Sertifikası Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Gost R Ölçüm Sertifikası nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Gost R Ölçüm Sertifikası almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Gost R Ölçüm Sertifikası almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız info[at]sercons.com.tr mail adresinden veya +90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz