• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Ukrayna Tıbbi Cihaz Kayıt Belgesi Bize yazın size biz ulaşalım
Ukrayna Tıbbi Cihaz Kayıt Belgesi

Ukrayna Tıbbi Cihaz Kayıt Belgesi

Tıbbi Cihaz Kayıt Belgesi Tıbbi cihazların Ukrayna da uygulanan standart, norm ve koşullara uygunluğunu kanıtlayan belgedir. Tıbbi Cihaz Kayıt Sertifikası Sağlık Bakanlığına bağlı birimler tarafından verilmektedir.

Tıbbi Cihaz Kayıt belgesi alımı için Ukrayna da satılması veya kullanılması istenilen bütün Tıbbi cihazların önce Sağlık Bakanlığı kayıt edilmesi gerekmektedir. Kayıt edildikten sonra belge verilmektedir.

Tıbbı Cihaz Kayıt Belgesi alımı için Ukrayna Hijyen Belgesi ve Ukrayna UkrSEPRO belgesi alınması zorunludur. Tıbbı Cihaz Kayıt Belgesi alım süreleri ürünlere göre değişmektedir.

Ukrayna Tıbbi Cihaz Kayıt Belgesi Nedir? 

Ukrayna Tıbbi Cihaz Kayıt Sertifikası na Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya Ukrayna Tıbbi Cihaz Kayıt BelgesiHakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Ukrayna Sağlık Bakanlığına bağlı Tıbbı Cihaz Kayıt belgesi  nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Ukrayna Tıbbi Cihaz Kayıt Belgesi almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Ukrayna Tıbbi Cihaz Kayıt Sertifikası almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız [email protected] mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz