• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Gost R Uygunluk Beyanı Bize yazın size biz ulaşalım
Gost R Uygunluk Beyanı

Gost R Uygunluk Beyanı

Gost R Uygunluk Beyanı  Uygunluk Deklarasyonu ürünün, bu tür ürünlerin zorunlu olarak deklare edilmesi için öngörülen gereksinimlerle uyum içinde olduğunu gösteren bir belgedir.

Gost R Uygunluk Deklarasyonu Zorunlu olarak uygunluk deklarasyonu gerektiren ürünler listesinde gösterilen bütün ürün türleri için mecburi olarak düzenlenmelidir.

Deklarasyonun bu türü akredite edilmiş kuruluş tarafından akrediteli laboratuarın olumlu test sonuçları baz alarak verilir. Uygunluk Deklarasyonu GOST R sertifikasyonu ile aynı hukuksal güce sahiptir, ancak GOST sertifikasyonu Uygunluk Sertifikasının yerini alamaz, ne de aksi olabilir.

Uygunluk Deklarasyonunun niçin kabul edilmesi gerektiği, Teknik Yönetmelik ve Metroloji Federal Ajansının «Uygunluğu Uygunluk Deklarasyonunca tasdik edilen ürün adları» başlıklı belgesinde açıklanmıştır. GOST R Uygunluk Deklarasyonun kullanım süresi üretici veya satıcı tarafından belirlenir.

Bunun için söz konusu ürünün hangi tarihe kadar üretileceği, ne tür hizmetler verileceği ve ürünün satılış süresi gibi unsurlar hesaba katılır.

Rusya Gost R Uygunluk Beyanı Nedir?

GOST R sertifikasına Nasıl Başvuru yapılır ? Gost R Uygunluk Beyanı belgesi Fiyatı Nedir ? gibi sorularınız var ise veya GOST R sertifikasyonu Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Gost R Uygunluk Beyanı nın nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Gost R Uygunluk Beyanı almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

GOST R sertifikası almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız info[at]sercons.com.tr mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz