• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Rusya Yangın Belgesi, Yangın Sertifikası Bize yazın size biz ulaşalım
Rusya Yangın Belgesi, Yangın Sertifikası

Rusya Yangın Belgesi, Yangın Sertifikası

Rusya Yangın Belgesi, Yangın Sertifikası ya da yangın güvenlik belgesi yangın güvenlik koşullarına uygun olan verimi teyit eden belgedir.

Yangın sertifikası sadece Yangın sistemleri (yangın sprinkleri, yangın söndürücüler vb.) ürünler değil aynı zamanda inşaat ve yapı ürünleri, makineler gibi ürünlere özelliğine ve yerine göre yangın belgesizorunlu olabiliyor. Bu ürünler Rusya Federasyonu Yangın şartlarına göre belirli testlerden geçirilip ürünün test sonuçlarına göre ve bu test sonuçları belgeye yazılmak kaydı ile belge verilir.

Yangın sertifikası diğer belgelerde olduğu gibi ilgili uzmanın talebine göre ya üretim yerinde gerekli denetlemeyi yapar yada numune talep ederek kendi laboratuarlarında gerekli testleri yapma hakkına sahiptirler.

Yangın Sertifikası 1 ile 3 yıl aralığındaki sürelerde geçerli olup temin süresi 15 ile 45 gün arasındadır.

Rusya Yangın Belgesi Nedir?

Yangın Sertifikası na Nasıl Başvuru yapılır ? Yangın güvenlik belgesi Fiyatı Nedir ? gibi sorularınız var ise veya Rusya Yangın BelgesiHakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Yangın Sertifikası nın nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Rusya Yangın Sertifikası almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Rusya Yangın Belgesi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız info[at]sercons.com.tr mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz