• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Albert Genau Ürünlerine Rusya’nın Uygunluk Belgesi GOST-R Sertifikası Temin Edilmiştir Bize yazın size biz ulaşalım
Albert Genau Ürünlerine Rusya’nın Uygunluk Belgesi GOST-R Sertifikası Temin Edilmiştir

Albert Genau Ürünlerine Rusya’nın Uygunluk Belgesi GOST-R Sertifikası Temin Edilmiştir.

Işıldak İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi, 1992 yılında kurulmuştur. 1993 yılında, ithal makine parkı ile pvc pencere sistemlerinin üretimine başlanmış olup,  ürünlerin pazardaki sinerjik etkisi göz önüne alınarak, 1994 yılında çelik kapı, 1998 yılında iç kapı üretimi faaliyet alanlarına eklenmiştir. 1999 yılında, ilk ihracatını yapan firmamız, 2000 yılında sektörde bir ilki gerçekleştirerek, ISO-9000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır.

2001 yılında tasarım ofisi kurularak, arge faaliyetleri daha sistematik bir şekilde yürütülmeye başlanmıştır. Albert Genau markasıyla 2002 yılında Balkon/Cephe Camlama konusunda faaliyetlere başlanarak, henüz bu konuda Türkiye’de bir sektör oluşmamışken yatırımlar yapılmıştır. Bunun için, müşteri beklentileri ve kalite anlayışı yeniden tanımlanıp, farklı bir perspektiften bakarak “sistem firması” anlayışı benimsenmiştir. Bu doğrultuda, ürün geliştirme ve bayilik organizasyonu konularına odaklanıp, şirketin ve Albert Genau markasının sektördeki konumu her geçen gün güçlenmiştir.

Albert Genau markalı ürünler, üretici bayilik alt yapısına dayanan iş modeli ile 33 ülkede, 100’ü aşkın üretici bayi tarafından pazara sunulmaktadır. Geniş ürün portföyü, balkon camlama sistemleri, cephe camlama sistemleri, alüminyum pencere sistemleri, pergola-tente sistemleri, çelik kapılar, otomatik kapılar ve yangın dayanımlı kapılar yapı sektöründe kullanılmaktadır.

Işıldak İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi, Markası Albert Genau olan firmamıza Rusya Uygunluk Belgesi GOST-R Sertifikası temin edilmiştir.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz