• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Avolux Murat Aydınlatma, EAC Gümrük Birliği Sertifika Denetimi Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi Bize yazın size biz ulaşalım
Avolux Murat Aydınlatma, EAC Gümrük Birliği Sertifika Denetimi Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi

Aydınlatma sektöründeki varlığı 1974 yılına dayanmaktadır. Kuruluşunun ilk gününden itibaren tüm strateji ve aktivitelerini müşteri memnuniyetine dayalı olarak geliştiren firmamız; mağaza aydınlatması, her türlü teknik aydınlatma çözümlerini içeren iç mekan aydınlatma uygulamaları ve dış aydınlatmada profesyonel bir marka haline geldi. 

Bugün Avolux Doğu Avrupa’nın en büyük aydınlatma armatür üreticilerinden biri haline geldi. 200’ün üzerinde profesyonel çalışanı ile 40’ın üzerinde ülkeye 600’ün üzerinde farklı ürün tipi ile ihracat gerçekleştirmektedir. Üretim, ofis ve merkez showroom 12,000m2 kapalı alana sahip Hadımköy fabrikasında yer almaktadır. 

Firmamız yüksek Avrupa standardını ve kalitesini uygun fiyata sağlamakla sektörün önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır.

Avolux , Rusya ve Avrasya ülkelerinin ihracatı için gerekli olan TR CU 004/2011, TR CU 020/2011 yönetmeliğine uygun EAC Sertifika denetimi Sercons Rus uzmanlarımızla başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Hemen İletişime Geç

Avolux Murat Aydınlatma, EAC Gümrük Birliği Sertifika Denetimi Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi

Sende Bu Hizmetten Faydalanmak İçin Hemen Başvuru Yap

Ukrayna Sertifikaları

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz