• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
EMAS Makine EAC Sertifika Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi Bize yazın size biz ulaşalım
EMAS Makine EAC Sertifika Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi
resim1emas-480x480.png
resim3-emas-480x480.png
resim-2emas-480x480.png

E.C.A Markasıyla Yer Alan EMAS Makine, Rusya ve Avrasya Ülkelerinin İhracatı İçin Zorunlu Olan EAC Sertifika Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi

Elginkan Topluluğu şirketleri arasında yer alan Emas Makina Sanayi A.Ş., 30 yılı aşkın süredir E.C.A. markası ile ısıtma sistemleri sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Döküm katı yakıt sobası ile üretime başlayan Emas, 2004 yılından itibaren kombi ve diğer ısı grubu ürünlerinin de üretimini yapmaktadır. 2008 yılında üretim kapasitesinin artması nedeni ile üretim, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan tesislere taşınmıştır. Emas, bugün Manisa tesislerinde ürettiği kombi çeşitleri, katı yakıtlı kat kaloriferi kazanı, boyler, hermetik şofben ve termosifonların yanı sıra, topluluk içi ve topluluk dışı üretilen ısıtma ve bireysel/ticari soğutma çözümleri cihazlarının da satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Bunlar başta panel ve pik döküm radyatör olmak üzere; termostatik radyatör valfi, su ve gaz valfleri, havlupan, çelik ve döküm merkezi sistem kazanlar, brülör, yoğuşmalı yüksek kapasiteli duvar tipi kombi/kazanlar, güneş panelleri ile duvar, kaset, salon tipi klimalar ve VRF’dir.

Yaklaşık 120 ülkede tescilli bir marka olan E.C.A., Eleks A.Ş kanalıyla 60’tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

E.C.A. EMAS Makine Rusya, Avrasya ülkelerinin ihracatı için gerekli olan TR CU 016/2011 yönetmeliğine uygun EAC Sertifika denetimi Sercons Rus uzmanlarımızla gerçekleştirilmiştir.

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz