• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Karbonsan, EAC Sertifikası Temini İçin Fabrika Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi Bize yazın size biz ulaşalım
Karbonsan, EAC Sertifikası Temini İçin Fabrika Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi
karbonsan2-480x480.jpg
karbonsan3-480x480.jpg
karbonsan4-480x480.jpg

Karbonsan, çeşitli alanlarda endüstriyel üretim yapan, Türkiye’nin önde gelen basınçlı kap üreticilerinden birisidir. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Karbonsan’ın fabrika ve depolama tesisleri, Bursa, Gemlik Limanına 20 kilometre uzaklıktaki Orhangazi’dedir. 70.000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuş olan Karbonsan, bu stratejik konumu sayesinde uluslararası pazarların yanısıra, Türkiye pazarına da güçlü bir şekilde hizmet vermektedir. Üretiminin büyük bölümünü kriyojenik tank imalatının oluşturduğu Karbonsan, Güney Amerika’dan, Bangladeş’e, Rusya’dan Papua Yeni Gine’ye kadar dünyanın birçok noktasına ihracat yapıyor.

Oksijen, azot, argon, karbondioksit, LNG ve LPG gibi sıvılaştırılmış gazların depolanması ve dağıtımı için; sabit ve taşınabilir tanklar, yarı römorklar, kamyon üzeri tanklar ve buharlaştırıcılar üreten Karbonsan, bunların yanı sıra elektrik santralleri, rafineriler, petrokimya tesisleri ve değişik sanayi kuruluşları için de çok çeşitli basınçlı kap ve ekipman imal ediyor.

Karbonsan, Rusya ve Avrasya ülkelerinin ihracatı için gerekli olan TR CU 032/2013 ( ТР ТС 032/2013 ) yönetmeliğine uygun EAC Sertifika denetimi Sercons Rus uzmanlarımızla başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Hemen İletişime Geç

Karbonsan, EAC Sertifikası Temini İçin Fabrika Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Gerçekleştirildi

Sende Bu Hizmetten Faydalanmak İçin Hemen Başvuru Yap

Ukrayna Sertifikaları

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz