• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Pars Rot Ve Rotil, ТR CU 018/2011 Yönetmeliğinde EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi. Bize yazın size biz ulaşalım
Pars Rot Ve Rotil, ТR CU 018/2011 Yönetmeliğinde EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi.

Pars Rot ve Rotil şirketi, 1989 yılında kurulmuş olup, yolcu araçları ve hafif ticari araçlar için yüksek kaliteli direksiyon ve süspansiyon yedek parçaları üretiminde önde gelen bir üreticidir. Gelişen kurumsal yapısı ve hızla artan üretim gücü ile sektöre ivme kazandırmıştır.

Yıllık 5 milyonun üzerinde ürün kapasitesi ve 7 bin ürün çeşidiyle, 200'den fazla çalışanıyla Pars Rot Ve Rotil, ulusal ve uluslararası gelişmekte olan pazarlarda sektörde lider konumdadır. Dünya çapında çeşitli direksiyon ve süspansiyon parçaları üreticilerinden biri olan Pars Rot Ve Rotil üretim ve montaj tesisleri, after market için stabilizatör bağlantıları, rot başları, aksiyal mafsal, rulman mafsal ve yatak kolları gibi ürün hatlarının işlemlerini içermektedir.

Fabrika olmanın ötesinde bir aile olma felsefesiyle hareket eden Pars ve Rot ve Rotil, çalışan memnuniyetini ve sosyal faydaları korumaya en yüksek önemi vermektedir.

 

Pars Rot ve Rotil Rusya ve Avrasya ülkelerine ihracatı için gerekli olan EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Sercons Tarafından Temin Edildi.

Hemen İletişime Geç

Pars Rot Ve Rotil, ТR CU 018/2011 Yönetmeliğinde EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi.

Sende Bu Hizmetten Faydalanmak İçin Hemen Başvuru Yap

Ukrayna Sertifikaları

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz