• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Sercons, 27. Yılını Coşkuyla Kutladı! Bize yazın size biz ulaşalım
Sercons, 27. Yılını Coşkuyla Kutladı!
image016.png
image018.png
image020.png
image021.png
image023.png
image025.png
image027.png
image031.png
image032.png

Bu muhteşem hikaye, tam 27 yıl önce başladı ve sizlerle birlikte sertifika konusunda pazar lideri olduk.

Kurulduğumuz yıldan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ederek tüm şubelerimizin katılımıyla Moskova’da  görkemli bir şekilde 27.yılımızı kutladık.

 Her bir ortaklık ve firma, kendi uzmanlık alanında güçlü olduğu için birbirimizi tamamladık ve güçlü bir sinerji yarattık.

Bugünkü coşku ve gururumuz, geleceğe dair hedeflerimizi daha da büyütüyor. Birlikte daha büyük hedeflere ulaşmak, yeni projelerde ve başarı hikayelerinde imzamızı atmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz.

27 yılın gururu ve heyecanıyla, geleceğe umutla ve güvenle bakıyoruz.

 Harika bir ekip ve kararlı bir çalışma azmiyle en büyük hedeflere birlikte ulaşıyoruz. Her zaman en iyisini yapma tutkusu ve güçlü bir takım olmanın değerini çok iyi biliyoruz. Şirketimizin 27. yıl dönümünü kutlamamıza yol açan en büyük etken, bu güçlü sinerji ve birlikte çalışma özverisi oldu. Birlikte el ele çalışarak, bir başarıdan diğerine koşarak geçen bu 27 yılın ardından, daha birçok yıl dönümünü birlikte kutlama heyecanını dört gözle bekliyoruz. Bu büyük başarıya hep birlikte imza attık ve birlikte daha nice zaferlere yürümek için sabırsızlanıyoruz!

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz