• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Wilo Pompa’nın EAC Sertifikaları Temin Edildi Bize yazın size biz ulaşalım
Wilo Pompa’nın EAC Sertifikaları Temin Edildi

Wilo Pompa’nın EAC Sertifikaları Temin Edildi

Dünyanın en büyük pompa sistemleri üreticilerinden biri olan WILO, Türkiye’de de sektörün en iyileri arasındadır.

Bugün hem dünyada hem Türkiye’de pompa sektörünü yönlendiren WILO’nun hikâyesi bundan 145 yıl önce 1872’de, Louis Opländer’in bronz ve bakır parçalar işleyen atölyesinde başladı. WILO, suyun taşınması için gereken her alanda, ısıtma ve soğutma teknolojilerinde dönüm noktası oluşturan buluşlarla ve patentlerle büyüdü, yeni bir sektör yarattı. Bu yeniliklerden en önemlisi, Opländer’in bugün dünyanın en önemli ısınma yöntemi olan sıcak su ile ısıtma sistemlerinin kalbi olan “sirkülasyon pompasını” icat etmesiydi. Louis Opländer’in oğlu Wilhelm Opländer, babasının başlattığı işi geliştirdi, dünyanın WILO markasıyla tanışması bu sirkülasyon pompalarıyla oldu. “WILO” ismi de Wilhelm Opländer’in adından ve soyadından türetilerek markaya verildi.

Dünyanın ilk elektronik pompasını da WILO geliştirdi. Bir aile şirketi olarak kurulan; profesyonel yönetimle büyümeye devam eden WILO SE, bugün 70 ülkede yerleşik kendi satış firmalarıyla, 7200’ü aşkın çalışana sahip.

Wilo ismi dünya çapında geleneksel birinci sınıf Alman mühendisliğinin sembolüdür. Pompaları ve pompa sistemleri ısıtma, havalandırma, soğutma, su temini ve atıksu arıtma sistemlerinde, bina teknolojilerinde, altyapı uygulamalarında, endüstride ve tabii ki evlerinizde kullanılmaktadır.

Wilo Pompa , Rusya ve Avrasya ülkelerinin ihracatı için gerekli olan uygun EAC Sertifika denetimi Sercons Rus uzmanlarımız tarafından başarıyla gerçekleşip EAC Sertifikaları Temin Edildi

Hemen İletişime Geç

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz