• [email protected]
  • +90 212 481 42 21
Sirimex Group,  EAC Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Başarıyla Gerçekleştirilmiştir. Bize yazın size biz ulaşalım
Sirimex Group,  EAC Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Başarıyla Gerçekleştirilmiştir.
sirimex.JPG

Sirimex Group, Türkiye merkezli bir Fransız girişimci tarafından kurulmuştur.

Türkiye'nin en büyük sanayi şehirlerinden biri olan Konya'nın sanayi bölgesinde yer alan Sirimex Group, yıllardan beri yeni direktifler ve teknolojiler hızıyla gelişen ve güncellenen yükseklik sistemleri tedarik etmeye devam etmektedir.

"Asansör, yatay veya dikey olarak kaymayı sağlayan araçtır. Günümüzde bu ulaşım sistemleri günlük hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru haline geldi: Konaklama, Havaalanları, Hastaneler, Fabrika, Oteller...

Başlangıçta asansörün iki amacı vardır: taşımayı ve erişilebilirliği daha iyi hale getirmek. Bu nedenle asansör hareketlerinde güvenliği merkeze almak ve konforu artırmak için her zaman ihtiyaç duyulan çözümleri sunmaya odaklanıyoruz."

 Firma 4 iş alanında uzmanlaşmıştır: Asansör Sistemleri, İnşaat ve iç mimari, Değirmencilik sektörü ,Tarım Aletleri

Dahili olarak Sirimex, müşterilerinin kayıtların yönetimi ve izlenmesinde her zaman daha iyi tatmin olmasını sağlayan bir satış sonrası hizmet dinamiği olan çok dilli bir ekip oluşturdu.

Bugün ortaklarının gözünde işbirliğine duyulan güvenin temeli olan Sirimex Group, her sektörde kendini mükemmelleştirmek için her geçen gün biraz daha yatırım yapmaktadır.

Sirimex Group, EAC Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Başarıyla Gerçekleştirilmiştir.

Hemen İletişime Geç

Sirimex Group, EAC Denetimi Sercons Rus Uzmanlarımız Tarafından Başarıyla Gerçekleştirilmiştir.

Sende Bu Hizmetten Faydalanmak İçin Hemen Başvuru Yap

Ukrayna Sertifikaları

Diğer Sertifika Hizmetlerimiz